Kontakti

Duntes iela 19A, Rīga, LV - 1005 info@unique.lv +371 28661773

Pasākumu aģentūra

qevents

Pasākumu aģentūra “Q Events” jau vairākus gadus ir pazīstama ar dažādu pasākumu plānošanu, organizēšanu un koordinēšanu, parūpējoties par aizraujošu ideju, nestandarta risinājumiem un perfektu izpildījumu.  Piedāvājam pilna servisa pakalpojumus, sākot no pasākuma idejas izstrādes līdz realizācijai, kā arī tehniskajam nodrošinājumam, tādēļ, viss kas Jums nepieciešams, ir vēlme piedzīvot neaizmirstamu pasākumu, pārējo nodrošinās mūsu līdzšinējā pieredze un profesionālie darbinieki.

Lai arī Q EVENTS vārds līdz šim nav skaļi izskanējis starp labāko koncertšovu organizatoriem Rīgā, nenoliedzami varam droši sevi dēvēt par koncerta rīkotāju un mākslinieku piesaistīšanas veterāniem, jo tieši mēs esam tie, kuri kopš 2011. gada gādā par labākā naktskluba Coyote Fly izklaides programmu, atvedot uz Rīgu tādus pasaulslavenus māksliniekus kā Nelly, X Zibit, EVE, Sigala, Taboo, DR. Alban,  Afrojack, Dragonette, DJ Smash un daudzus citus. Vēl jo vairāk – tieši Q Events komanda ir izstrādājusi un nodrošinājusi augstas kvalitātes aizraujošus nakts skatuves šovus, tādu pazīstamāko alkohola zīmolu kā Hennessy, Moet&Chandon, Absolut, Grey Goose,  Stoli, Johnnie Walker, Martini u.c. pasākumos. Un kas nav mazsvarīgi – tieši mēs 2017. gada jūlijā atvedām uz Rīgu pasaulslaveno dzīvesstila ralliju Gumball 3000, kas izpelnījās gan vietējās, gan starptautiskās preses uzmanību un pulcēja tūkstošiem līdzjutēju Brīvības bulvārī.

Savos projektos vienmēr pievēršam uzmanību individualitātei, kvalitātei un nestandarta risinājumiem, jo mūsu moto ir – BE UNIQUE, kas atspoguļojas it visā ko darām.

Mūsu komanda

Mūsu komandu veido dažādas personības, kurā katrs dalībnieks ir unikāls. Apvienojot uzņēmuma profesionālo pieredzi, augstās prasības un komandas mākslinieciskās idejas, spējam sasniegt labākos risinājumus pasākumu organizēšanā, lai piepildītu ikviena klienta vēlmes un ieceres. Īpaši lepojamies ar mūsu tehnisko komandu, kura mūsu realizētajos pasākumos ir neatsverams atbalsts tehniski sarežģītu un māksliniecisku risinājumu realizēšanā.

mūsu klienti